Megztinis su kaklašildžiu/Pullover „Redford “ and cowl „Kennebec“

Iš karto du mezginiai - kaklašildis ir megztinis. Mezgiau jau senokai, vasarą, tai prieš Kalėdas pats laikas pasirodyti, skolas už visus metus grąžinti. Ką tik numegztų nenufotografau, tai teko fotografuoti jau šiek tiek padėvėtus. Kaklašildžio raštas - brioche stitch (pasimokiau iš Youtube), neturi blogos pusės, iš abiejų pusių atrodo vienodai, mezgiau iš storesnių 6 gijų Zauberball siūlų.

Plonutis megztinis iš Drops alpakos vilnos pagal Julie Hoover „Redford“ aprašymą. Patiko ir aprašymas, ir pats megztinis, tik labai neįdomu buvo jį susiuvinėti, visos detalės megztos atskirai, čia pirmas megztukas, kurį reikėjo susiūti, šiaip visus ant apvalių virbalų mezgu. Jau antram megztukui pasirinkau tą pačią bordo melanžo spalvą, nenuobodi ir berniukams tinka.
Pullover „Redford “(design J.Hoover), cowl „Kennebec“ (design Dawn Catanzaro). Drops alpaca for pullover and Zauberball Starke 6 for cowl, color Pause in Blau.) .

Pullover „Redford “ and cowl „Kennebec“. Drops alpaca for pullover and Zauberball for cowl.Pullover „Redford “ and cowl „Kennebec“

Pullover „Redford “ and cowl „Kennebec“

Komentarai

Populiarūs įrašai